Corpus Solutions

CYBERSECURITY EXPERTS
EN
☰ Menu

Setkání se světovým odborníkem

27. 09. 2017

V úterý 19.9. se v Corpus Solutions a.s. zastavil jeden z předních světových odborníků na kyberbezpečnost - Jason Mical.

Jason se na poli kyberbezpečnosti pohybuje již řadu let, působí mimo jiné i jako člen FBI Infraguard a podílel se na vyšetřování mnoha bezpečnostních incidentů po celém světě, včetně nedávného útoku na servery Demokratické strany USA. Naši odborníci tak získali možnost potkat velkou osobnost a odnesli si mnoho zajímavých podnětů.

Jason, který v současnosti pracuje ve firmě Fidelis Security, otevřel s našimi experty několik klíčových témat. Především šlo o směr vývoje samotné kybernetické bezpečnosti, možnosti obrany a pokročilé způsoby vyšetřování. Jeho zkušenostmi podpořený výklad nám ukázal, kam se postupně přesouvá bitevní pole kyberválek a na co je nutné se připravit.

Náš zahraniční host se ukázal nejen jako vynikající odborník na problematiku, ale i jako zdatný řečník a na konci jeho téměř tříhodinové přednášky a odborné diskuse zazněl zcela výmluvný potlesk. Upřímně doufáme i v budoucí možnou spolupráci, ze které budeme moci těžit my i zákazníci Corpus Solutions a.s.