Corpus Solutions

CYBERSECURITY EXPERTS
EN
☰ Menu

Tiskové centrum

Corpus Solutions se stal partnerem společnosti FIDELIS Cybersecurity

09. 04. 2018

Do portfolia nástrojů a služeb Corpus Solutions byl začleněn produkt FIDELIS, kterým se naplňuje strategický záměr společnosti, nabízet svým zákazníkům nástroje a komplexní služby v oblasti provozování a budování SOC (Security Operations Center) na nejvyšší úrovni. Propojením vyspělé technologie společnosti FIDELIS Cybersecurity, disponující pokročilým systémem automatizované detekce a reakce (ADR) na moderní kybernetické hrozby, s propracovanými procesy a vysokou profesionalitou bezpečnostních analytiků společnosti Corpus Solutions, vznikla nabídka vysoce sofistikovaného řešení pro zákazníky s nejvyššími nároky na kontinuální bezpečnostní monitoring, analýzu a vyhodnocování událostí z ICT infrastruktury.

Oznámení o přeměně akcií

19. 09. 2016

Valná hromada Společnosti dne 16. 9. 2016 rozhodla o přeměně cenných papírů – všech akcií emitovaných společností Corpus Solutions a.s., a to 102 kusů akcií na jméno v listinné podobě ve jmenovité hodnotě 10.000,- Kč každá, na akcie zaknihované. Oznámení představenstva je v příloze PDF.

Pavel Cvešpr byl jmenován generálním ředitelem

30. 03. 2016

Novým generálním ředitelem společnosti Corpus Solutions a.s. byl jmenován Pavel Cvešpr (48). V oblasti informačních technologií se pohybuje více než 18 let. Ve společnosti Corpus Solutions působí od roku 2011. Pavel Cvešpr nahradil ve funkci zakladatele a majitele společnosti Tomáše Přibyla, který se nadále bude věnovat strategickému rozvoji společnosti v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Corpus Solutions získal ocenění

02. 03. 2016

Corpus Solutions získal ocenění TOP VMware Partner v oblasti Management produktů 2015 a TOP 10 VMware partner 2015.  http://channelworld.cz/novinky/konkurence-arrow-ecs-ocenilo-nejlepsi-partnery-vmware-za-rok-2015-15584      

Corpus Solutions a.s. prodává část týmu aplikačního vývoje společnosti O2 IT Services s.r.o.

05. 02. 2016

V Praze 4. února 2016 – Společnosti Corpus Solutions a.s. se podařilo dokončit záměr odprodat část aplikačního vývoje. Vlastnímu podpisu smlouvy předcházela náročná obchodní jednání s několika zájemci. O2 IT Services, která je dceřinou společnosti O2 Czech Republic, nakonec nabídla jasnou vizi pro zaměstnance a možnosti další spolupráce. Ke dni 3. 2. 2016 se tedy část aplikačního vývoje Corpus Solutions stala součástí O2 IT Services. Corpus Solutions využije získané prostředky k  naplnění cílů definovaných ve strategii společnosti.